יצירת קשר
 
 
השכרת ציוד לאירועים
  
אודות
  
צור קשר

יצירת קשר

השכרת ציוד למסיבות

מעוניינים להשכיר ציוד למסיבות ? חשבתם להשכיר ציוד בידיעה שהאיכותי הוא בהכרח הציוד היקר ? במאמר זה אתם תראו שזה לא יותר ממיתוס. אנו נספק לכם פתרונות השכרת ציוד לאירועים במחיר זול להפליא ועם מוצרי איכות בכל התחומים: מתאורה למסיבות ועד מיקרופונים וציוד הגברה. השכרת ציוד למסיבות הוא תחום שיש ללמוד אותו לעומק באמצעות התייעצות עם אנשי ארגון אירועים מקצועיים או קריאת מאמרים שמלמדים את הנושא. הליכה אחרי מחירים יקרים איננה תחליף ללימוד מעמיק ויתרה מכך – היא יכולה להשפיע לרעה על בחירתכם, שכן ישנם לא מעט ספקים שמתמחרים את המוצר שלהם הרבה מעבר לשווי שלו – גם כאשר מדובר בהשכרה. הסיבות לכך יכולות להיות שאיפתו לייצר רווחים מהירים או כשרון יוצא מגדר הרגיל בתחום השיווק הרשתי. במאמר זה נעסוק בתחומים רבים של השכרת ציוד לאירועים ונספק לכם את הטיפים שיעשו לכם סדר אמיתי בבחירה נכונה של מוצרים:

השכרת ציוד הגברה

חשוב לרכוש מוניטורים לתקליטן מסיבות. המוניטורים צריכים להכיל גם באסים וגם טרייבלס ברמה גבוהה, ולכן הרמקול הגדול ביותר או הקטן ביותר שתמצאו אינו מעיד על כלום. יש לסור למקום השכרת ציוד למסיבות ולבדוק את הרמקולים עד אשר נמצא הסט הנכון מבחינה זו. מומלץ לבחור בסט רמקולים עם SUB WOOFERעל מנת שברמקולים תהיה פריסה רחבה ככל הניתן של המוזיקה. בנוסף למוניטורים חשוב לבחור גם מיקסר ולהיעזר בתכנת מחשב דיגיטלית לסאונד בעת ביצוע המסיבה. בעידנים האנלוגיים לא הייתה אפשרות זו, אך כיום, בעידן הקיובייס ניתן להיעזר ב VST PLUGINSשל אפקטים למביסות, מה שבעבר הצריך איתור וקניה במחיר מופקע.

השכרת מיקרופונים

ישנם סוגים רבים של מיקרופונים. בדיקת המיקרופונים תהיה דומה לבדיקת ציוד ההגברה: עליכם לסור להיכן שמתבצעת השכרת ציוד למסיבות ולבדוק את המיקרופונים. בבדיקה יש לשים לב למיקרופונים מפדבקים: רעש לבן יוצא בקלות מהמיקרופון כתוצאה מהתנועה הקטנה ביותר. מיקרופונים אלה יש לפסול על הסף ולהישאר רק עם מיקרופונים בהם שטף הדיבור חלק ונקי. צורת המיקרופון יכולה להיות על סטנד, בהחזקה בכף היד, או באמצעות חבישה על הראש והצמדה לפה. פורמט זה של מיקרופון נקרא "מדונה" והוא מאפשר לתקליטן לנוע תוך כדי המסיבה.

השכרת ציוד תאורה

במסיבה בה יש חשיבות לאורות שיבקעו ממנה חשוב, לעניות דעתנו, להשכיר עמוד תאורה של 3 מטרים גובה. חשוב שיהיה טלסקופי במידה והבית בנוי נמוך. יחוברו אליו 3-5 פנסים שיכולים לנוע לפי קצב המוסיקה שתשימו וליצור צורות אור מעניינות ומקוריות בשעת ההשמעה. 

השכרת ציוד קייטרינג

ובכן, האוכל הוא המרכיב החשוב ביותר באירוע, ולכן חשוב למצוא את השירותים המתאימים למסיבה. שירותי קייטרינג מתאימים למסיבות כוללים מבחר סוגי מאכלים למנות ראשונות, עיקריות ואחרונות. אם ידכם אינה משגת לרכוש שירותים למסיבה, תוכלו לבשל ולאפות את האוכל למסיבה במטבח הביתי שלכם. בדרך כלל מנות ביתיות כוללות מנה עיקרית ומבחר של מתוקים ו"נשנושים". אם אתם בשלנים שמסוגלים לעמוד בעומס של יותר מעשרים אורחים במסיבה, הגדילו ראש והכינו כמה סוגי מנות של סלטים, מנות מאפים ביתיים, מנות מרקים ומנות אחרונות של עוגיות ועוגות מתוקות. רצוי לקבל גם קצת עזרה במטבח מחברים ובני משפחה בשביל שתוכלו לעמוד בלוח הזמנים ולהגיש את המנות חמות וטעימות בזמן. לרעיונות מיוחדים למתכונים,